O nas

Nie pobieramy zaliczek na start - pobieramy ją dopiero przed zakupem chemii parkieciarskiej zazwyczaj po przeprowadzonym cyklinowaniu wyrównującym.

Przy większych metrażach możliwość rabatu nawet do 20%

Cyklinowanie bezpyłowe - dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn (Lagler, Janser, Festool, Makita, DeWalt) ze zintegrowanymi systemami odprowadzania pyłu i odkurzaczami o klasie filtracji M umożliwiających cyklinowanie i szlifowanie bezpyłowe - tak podłóg jak i schodów.

W trakcie przeprowadzanych remontów i konserwacji sprzątamy i odkurzamy pomieszczenia na bieżąco.

Stosujemy lakiery, oleje, bejce, żywice i patynizatory wyłącznie renomowanych producentów takich jak:

Bona

Deva

Arbotec (Arboritec)

Pallman

Blanchon

Hartzlack

 

W związku z rosnącymi kosztami cen drewna, klienci coraz częściej decydują się na przeprowadzenie renowacji drewnianych powierzchni, które posiadają w swoich domach. Z miłości do renowacji i odnowy starego drewna powstała marka "Fancy Floor - podłogi dla wymagających" 

Mamy za sobą wiele lat doświadczenia pracy związanej z wykańczaniem wnętrz, jak również prac przy montażu parkietów i prac  przy renowacjach starego drewna. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach branżowych, a także utrzymujemy stały kontakt z mistrzami renowacji drewna. Możemy poszczycić się wieloma znajomościami w środowisku czołowych, polskich parkieciarzy. 

W naszej pracy stosujemy najnowsze techniki i technologie dostępne na rynku. Naszym klientom zapewniamy usługi klasy Premium. W zakresie renowacji podłóg i schodów drewnianych podejmujemy się współpracy z najbardziej wymagającymi Inwestorami.

Chcemy zapewnić Państwu gwarancję jakości, transparentności i odpowiedzialności za naszą pracę, dlatego też przed rozpoczęciem współpracy przeprowadzamy szczegółową wycenę, która przedstawiana jest Inwestorowi do pisemnej akceptacji. 

Przygotowana przez nas wycena uwzględnia szczegółowy i bardzo dokładny zakres prac, możliwy termin ukończenia robót, a także wycenę każdego z etapów naszej pracy. 

Staramy się przewidzieć również wszystkie możliwe komplikacje, po to, by Inwestor od samego początku był świadomy możliwości pojawienia się ewentualnych komplikacji i kosztów dodatkowych. 

Każdy z Inwestorów otrzymuje od nas pisemną instrukcję dotyczącą dbałości o nową podłogę, tak by mógł cieszyć się wypracowanym przez nas efektem, jak najdłużej.  

Nasza firma Fancy Floor obsługuje południowe regiony Warszawy, a także okoliczne gminy i powiaty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.